Dálkový ovladač Philips SRP 3004

• - Bytelná konstrukce
    • - Nefunguje s televizí Finlux a Logik
    • - Nefunguje s DVD přehrávačem Pionner
    • - Nefunguje s STB UPC Handan 5000

Ze 6 domácích zařízení se mě pouze povedlo ho rozchodit na 1 zařízení a to 10 let starém DVD přehrávači Sony.

Dobry den,
    dekujeme za Vase hodnoceni. Velice nas mrzi, ze nejste se zakoupenym ovladacem spokojen. Na str.15-30 Uzivatelske prirucky zde http://download.p4c.philips.com/files/s/srp3004_53/srp3004_53_dfu_ces.pdf muzete najit seznam podporovanych znacek a prislusne kody. Pokud se Vam i presto nepodari ovladac zprovoznit, doporucujeme Vam kontaktovat primo prodejce a ovladani reklamovat.
    S pozdravem,

• , zakoupeno v EURONICS

• není kompatibilní

ovladač byl zakoupen jako nájradní za rozbitý... vůbec s TV nespolupracoval.

• super funguje

potřebovali jsme ho

Univerzální

Podporovaná zařízení: Televize, Videorekordér, DVD, SAT Funkce televizoru: Program nahoru/dolů, Hlasitost nahoru/dolů, ztlumení, Napájení/pohotovostní stav, Číslicová tlačítka, Výběr AV, vnější, Ovládání prostřednictvím nabídek, Řízení barev/jasu, Tlačítka pro teletext, Tlačítka pro český teletext Funkce DVD: Klávesy posunu, Ovládání pomocí menu, Ovládání z menu Disc, Číslicová tlačítka, Výběr titulků, Nastavení zvuku Funkce videorekordéru: Klávesy posunu (6), Showview, VCR plus, Ovládání prostřednictvím nabídek Funkce tlačítka kopírování Předprogramováno pro Philips Regulační opatření: Značka CE Jednoduchá instalace systému Odolnost proti zvýšené vlhkosti Funkce SAT/CBL: Ovládání prostřednictvím nabídek, Průvodce, informace, Funkce teletextu, Kanál nahoru/dolů, Hlasitost nahoru/dolů, ztlumení, Číslicová tlačítka Jazyková podpora: EN/EL/RU/CZ/PL/HU/SK/RO/HR/BG/SL/UK Počet tlačítek: 31 Otřesuvzdorný Infračervený přenos Provozní vzdálenost: 10 m (33 stop) Vysílací diody LED: 1 Univ. databáze kódů dálkových ovládání Počet značek v databázi: Přes 800 Rozsah nosného kmitočtu: 24 - 55 kHz Úhel přenosu: 45 stupeň Spotřeba Typ baterie: AAA EAN: 87 12581 49331 8 Čistá hmotnost: 0,116 kg Počet zahrnutých výrobků: 1

• Velká tlačítka kvůli kterým byl zakoupen
    • Ovladač spíše pro seniory nebo technicky nezdatné osoby, které mají doma ovladač se spoustou malých zbytečných a nepřehledných tlačítek.
    • Návod mohl být podrobnější, nebo spíš přesnější.

V návodu je psáno, že po zadání kódu dvojité bliknutí znamená chybu, ale už zapomněli dodat, že pomalý dvojblik také znamená potvrzení a uložení, a velmi rychlý dvojblik je ta chyba.
    Tudíž prvotní nastavení trvalo téměr hodinu, než jsem na to přišla - potom už nebyl problém nastavit vše potřebné.

Ovladač byl zakoupen jen kvůli základním funkcím - původní ovladač funguje, ale tlačítka jsou na něm velmi malé, a je jich tam zbytečně moc - takže u nás spokojenost.

• - Provedení pro starší lidi
    • - Bytelná konstrukce
    • - Nefunguje s televizí Finlux a Logik
    • - Nefunguje s DVD přehrávačem Pionner
    • - Nefunguje s STB UPC Handan 5000

S pozdravem,

• , zakoupeno v EURONICS

• není kompatibilní

ovladač byl zakoupen jako nájradní za rozbitý... vůbec s TV nespolupracoval.

• super funguje

potřebovali jsme ho

• , zakoupeno v EVA.cz

• Snadné ovládání ovladače. Výborná funkčnost.

Mým závěrem je celková spokojenost s mnou vybraným zbožím.

• Jsem s ovladačem velmi spokojen,nejprve jsem nevěděl jak to funguje ale tet už vim,ovladam tv,dvd,setobox a všechny přimače ktere mam,

• Jednoduchá instalace
    • Velmi dobré zpracování

Koupil jsem ho na TV Thomson a nemůžu si stěžovat.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Pro televizi Philips to funguje
    • blbe psany navod, nepodarilo se mi priprogramovat ovladani set top boxu ECG.

v dnesni dobe jsou stupidni manualy standartem, ale fakt jsem si myslel, ze budu schopen mit jeden ovladac pro TV i pro DVBT. Mozna to nejak jde, ale rozhodne ne podle manualu

• Na ovladači fungují jen základní funkce.
    • Cokoliv přes tlačítko SHIFT nefunguje.

Při zmáčknutí tlačítka SHIFT se ani nepřenáší žádný signál, což na prodejně ověřili a stejně vrácený výrobek vrátili zpět do prodeje. Jiný kus taky nefungoval. Škoda, neb design je dobrý pro starší lidi. NEKUPOVAT!

• Koupil jsem si ho jako náhradu rozbitého ovládání audio věže Panasonic. Nefungoval Na technické podpoře jsem se dozvěděl, že u některých zařízení nemusí ovladač fungovat. To jsem pochopil i tak. Dáma, která tam radí, mi ještě vtipně napsala, že mají dražší ovladače. Ty by prý možná fungovaly.

Není univerzální, jak se píše.

Dobry den,
    velice nas mrzi, ze Vami vybrany ovladac neni kompatibilni s Vasim prehravacem. V tomto pripade bychom doporucovali zkontaktovat primo prodejce a zjistit u neho pripadne moznosti vymeny produktu za jiny, jehoz parametry budou kompatibilni s Vasi audio vezi.
    Seznam dostupnych ovladacu a jejich specifikace naleznete zde - http://www.philips.cz/c/dalkova-ovladani/19286/dec/#filterState0=URC_CONSOLIDATION_SU_CZ_CONSUMER%3Dtrue%2CURC_REPLACEMENT_SU_CZ_CONSUMER%3Dtrue;compareState0=id0%3D%2Cid1%3D%2Cid2%3D%2CcompareView%3Dfalse;productState0=page%3D1%2Csort%3Dsubcat_asc_group .
    S pozdravem a pranim hezkeho dne,