Dálkový ovladač Amiko 550

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• vše

jsem spokojena

• , zakoupeno v Omko Digital

Jelikož jsem ho nikde nesehnala.A našla jsem tento obchod.který mě vyšel vstříc.Jinak bych musela koupit,nový satelit.Děkuji

• Nevím

Jsem spokojen ,prozatím funguje.

Produkt nemá žádné parametry.

Originální dálkové ovládání, které je určeno pro ovládání satelitních přijímačů Amiko 550 a 560.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• vše

jsem spokojena

• , zakoupeno v Omko Digital

• Nevím

Jsem spokojen ,prozatím funguje.

• , zakoupeno v Televizní Centrum

přesně tento ovladač jsem na heuréce hledala a našla, díky přehlednosti heureky, ovladač funguje jak má

• , zakoupeno v KLelektronik

• Vše

Dobrý obchod, kvalitní zboží, skvělá komunikace, rychlé dodání.

• , zakoupeno v KLelektronik

funguje

• super

dlouho jsem sháněla tento ovladač a byla jsem ráda,že jsem ho objevla u této společnosti

• Je to originál

Funguje tak jak má s přijímačem amiko