Dálkový ovladač ECG 39LED602PVR

Doporučená nabídka Dálkové ovladače

Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 13 068 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

ovladač na TV je funkční jsme rádi že jsme ho k starší telvizi sehnali a nemuseli jsem schánět ovladač univerzální

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

Je výhoda, nakupovat z pohodlí domova.

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

- přímá náhrada originálu.

Nový originální dálkový ovladač ECG 39LED602PVR. Dálkový ovladač je určen pro tyto modely ECG: 19LED610PVR, 19LED612PVR, 22LED610PVR, 22LED612PVR, 24LED610DPVR, 24LED610PVR, 24LED612PVR, 32LED601PVR, 32LED612PVR, 39LED602PVR, KT1045 XHY, KT1045XHY. (Nemusí zde být uvedeny úplně všechny kompatibilní modely. Pokud si nejste jisti, sdělte nám svůj model (použijte online chat, e-mail, telefon), neprodleně zkontrolujeme a ověříme, zda je tento ovladač kompatibilní s Vaším přístrojem. Za poskytnutou informaci ručíme.) Jedná se o ORIGINÁLNÍ dálkové ovladání, proto nevyžaduje žádné párování, nastavování ani žádné kódy. Stačí vložit baterie a funguje se všemi výše uvedenými modely. Dodává se originální dálkový ovladač SLE24F55M4, který je zcela kompatibilní, má naprosto stejný vzhled i funkce. Je to identický ovladač s jiným označením.

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

Je výhoda, nakupovat z pohodlí domova.

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

- přímá náhrada originálu.

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

Splňuje moje očekávání .Potřebovali jsme nový ovladač protože u toho starého nešlo vypínat televizi přez ovladač .Určitě bych ten ovladač doporučila ostatním lidem kteří ho potřebují k televizi

• plně funkční
  • , zakoupeno v Dálkové ovladače

S rozbitým ovladačem jsem byla v elektru, kde mi bylo řečeno, že sehnat nový je nemožné. Tento ovladač je ale úplně nejvíc super kup posledních měsíců. Malej má zase co ničit

Supééér

• Fukční ovladač

• funguje perfektně

ovladač funguje tak jak má

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

jsem spokojen jak s produktem tak s dodanim muzu vsem doporucit