Dálkový ovladač General ZOOMY

Jednoduchý dálkový ovladač s velkými tlačítky je určen zejména pro seniory, hotely, domovy pro seniory, nemocniční zařízení, lázeňská zařízení, restaurace. Může ovládat 1 nebo...
Doporučená nabídka Sat. technika Ellano

Skladem • 1 varianta79 Kč136 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta38 Kč97 % • 13 228 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

• funguje
  • , zakoupeno v Dálkové ovladače

• Vynikající přístroj vhodný pro seniory - obrovská tlačítka, rychlé dodání, naprogramování ovladače na konkrétní televizi.

• Naprogramují jej na vámi zvolený přístroj

Ovladač je šikovný pro seniory, doporučuji nechat si naprogramovat A i B na stejný přístroj, když to babka omylem přepne, tak jí to bude stále fungovat (pokud má jen jeden přístroj). Dvě tlačítka přišla prohozeně naprogramovaná, ale jelikož jsem stejně programoval to B aby dělalo to samé jako A, tak jsem naprogramoval i A. Programování je trochu piplačka, někdy ovladač blikne jakože se naučil, ale pak při použití tlačítka se "zasekne", zůstane svítít a nic nefunguje a musí se vyndat baterie aby se odsekl - když přeprogramujete dle popisu dále, vše funguje bez zasekávání. Pokud programujete pohlídejte si aby ovladač potvrdil naučení IHNED po stisknutí tlačítka na originálním ovladači, pokud blinke po více než vteřině opakujte, jinak bude tlačítko špatně naprogramované.

Může ovládat 1 nebo 2 přístroje A a B. Tento ovladač lze naprogramovat na JAKÝKOLIV PŘÍSTROJ! Stačí uvést do objednávky značku a model.

Pokud při objednávce uvedete značku a model svého zařízení, ovladač General ZOOMY Vám dodáme již nakonfigurovaný na požadované 1-2 modely přístrojů (naprogramování je v ceně zdarma) včetně jednoduchého manuálu s rozmístěním funkcí.

General ZOOMY se ale umí i učit. Pokud nám model neuvedete nebo si přejete někdy v budoucnu ovladač přeprogramovat, můžete si jej naprogramovat/přeprogramovat sami nebo přidat další funkce učícím postupem. Učení je velmi rychlé a jednoduché. Výhoda je, že původní nastavení se přesto nevymaže. Mezi kódy lze jednoduše přepínat.

Při vývoji tohoto modelu General jsme kladli důraz především na perfektní funkčnost a ergonomii:

Vysoká kvalita tlačítek, měkký stisk.

Ovladač má rovná záda, to znamená, že při mačkání tlačítek může ležet na stolku (nemusí se držet v ruce) a nekymácí se - víme, že senioři toto velmi oceňují. (Většina ovladačů má oblá zádíčka kvůli disajnu)

Odolné provedení vydrží opakované pády na zem, bezporuchovost.

General ZOOMY drží nastavení i při výměněně baterií. Ovladač může být bez baterií jakkoliv dlouho.

Požadovaný model, na které chcete General ZOOMY naprogramovat (nebo modely - max. 2) nám napište do komentáře v průběhu Vaší objednávky.

Jste opravna elektroniky nebo máte prodejnu s elektronikou? Využijte výrazných slev jak množstevních tak slev za to, že Vašemu zákazníkovi naprogramujete dálkový ovladač sami přímo na Vaší prodejně. Od nás tedy můžete objednat čisté nenaprogramované ovladače GENERAL a po krátkém zaškolení uspokojíte každého zájemce o dálkový ovladač přímo na Vaší prodejně na počkání a s výhodnou marží pro Vás - jsme výrobci a můžeme Vám poskytnout opravdu výhodnou cenu výměnou za Vaši podporu a servis pro koncového uživatele tím, že mu ovladač sami nastavíte podle jeho požadavků, vytisknete návod k použití, vysvětlíte a tím ušetříte náš čas, který my pak můžeme věnovat vývoji ještě lepších dálkových ovladačů. Poptávky prosím na obchod-at-dalkove-ovladace.cz, napište nám své IČ a my Vám nastavíme VO cenu.

Platí pouze pro odborné specializované elektroprodejce a servisy

• funguje

• Naprogramují jej na vámi zvolený přístroj

velká tlačítka

funguje

pro seniory ideál

• funguje dle dohody
  • , zakoupeno v Dálkové ovladače

Potřeboval jsem jeden ovladač pro televizi a zároveň pro setobox. Toto je ideální řešení, žádná zbytečná tlačítka, jen ty co jsou nejvíc potřeba. Navíc jsou programovatelná z původních ovladačů, takže v případě potřeby se dají přenastavit. Funguje skvěle a už si v přítmí zbytečně nepřehmátnu na funkci, co nepotřebuji.

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

velká tlačítka, pro základní ovládání TV plně dostačující, nelze pomocí něj programovat TV

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

• Velká tlačítka , přehledný .