Dálkový ovladač Humax RS-505

Doporučená nabídka Dálkové ovladače

Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 13 146 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• velmi dobré ovládání
    • musel jsem si fixovat baterie, i jen položením ovladače na stůl dokázaly vypadnout z kontaktů

měl jsem starší podobný a hledal jsem náhradu

• , zakoupeno v emerx.cz

• Plní téměř stejnou funkci jako bývalý originální ovladač.
    • K dodávce mi chyběl stručný popis funkcí jednotlivých tlačítek.

Je vhodný pro můj tel.přístroj.

• Přesná shoda.funkčnost

Starý my odešel. tento funguje suprove.Doporučuji

Značkový originální dálkový ovladač HUMAX RS-505 (RS505). Dálkový ovladač byl vyvinut speciálně na míru pro tyto modely značky HUMAX:DIGI +III, DIGI TV, IR-FOX C, IR-FOX S, IRFOXC, MASTER, SPH 0805 20302. (Nemusí zde být uvedeny úplně všechny kompatibilní modely. Pokud si nejste jisti, sdělte nám svůj model (použijte online chat, e-mail, telefon), neprodleně zkontrolujeme a ověříme, zda je tento ovladač kompatibilní s Vaším přístrojem. Za poskytnutou informaci ručíme.) Dodávaný dálkový ovladač je na obrázku zobrazen vlevo .Jedná se o ORIGINÁLNÍ dálkové ovladání, proto nevyžaduje žádné párování, nastavování ani žádné kódy. Stačí vložit baterie a funguje se všemi výše uvedenými modely.

• velmi dobré ovládání

měl jsem starší podobný a hledal jsem náhradu

• , zakoupeno v emerx.cz

• Plní téměř stejnou funkci jako bývalý originální ovladač.
    • K dodávce mi chyběl stručný popis funkcí jednotlivých tlačítek.

Je vhodný pro můj tel.přístroj.

• Přesná shoda.funkčnost

Starý my odešel. tento funguje suprove.Doporučuji

OK

• , zakoupeno v Fajn Market

cena

• , zakoupeno v petrkawa.cz

původní ovladač se mě rozbil,

• stejný jako originál
    • tlačítka jdou trochu ztuha

dobrý kup

• , zakoupeno v petrkawa.cz

čínská věc za levný peníz. téměr shodný s původním ovladačem. zatím funguje.

• , zakoupeno v emerx.cz

krom odstínu šedé je jako originál