Dálkový ovladač iNEOS IN3

Doporučená nabídka Sat. technika Ellano

Skladem • 1 varianta79 Kč136 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 13 065 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč334 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

• dokonalá (originální) náhrada
    • 100% funkční

Vybral jsem si tento produkt, protože můj stávající po
    3..letech přestal fungovat. S tímto novým jsem spokojen
    a zrovna tak s rychlostí jakou byla vyřízena moje objednávka.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• Originál k satelitnímu přijímači.

Po delším shánění po obchodech jsem konečně objevila příslušný ovladač k satelitinímu přijímači. Dodaný ovladač je zatím perfektní.

Nový originální dálkový ovladač INEOS IN3. Dálkový ovladač je určen pro tyto modely INEOS: IN3. (Nemusí zde být uvedeny úplně všechny kompatibilní modely. Pokud si nejste jisti, sdělte nám svůj model (použijte online chat, e-mail, telefon), neprodleně zkontrolujeme a ověříme, zda je tento ovladač kompatibilní s Vaším přístrojem. Za poskytnutou informaci ručíme.) Jedná se o ORIGINÁLNÍ dálkové ovladání, proto nevyžaduje žádné párování, nastavování ani žádné kódy. Stačí vložit baterie a funguje se všemi výše uvedenými modely.

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

• dokonalá (originální) náhrada
    • 100% funkční

Vybral jsem si tento produkt, protože můj stávající po
    3..letech přestal fungovat. S tímto novým jsem spokojen
    a zrovna tak s rychlostí jakou byla vyřízena moje objednávka.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• Originál k satelitnímu přijímači.