Dálkový ovladač Mascom MC2000CR

Produkt nemá žádné parametry.

• originálnost

originál ,který se nám porouchal

• ovladač funguje naprosto bez problémů

koupil jsem originální dálkový ovladač přestože byl poněkud dražší, Zkoušel jsem univerzální náhradu a neosvědčila se mi

výměna za rozbitý, uvidíme časem jak bude sloužit

Produkt nemá žádné parametry.

Dálkový ovladač Mascom MC 2000 CR HDCI

Originální dálkové ovládání pro přístroj Mascom MC 2000 CR HDCI (určeno pouze pro přístroj bez označení USB)

Ostatní dálkové ovladače

• originálnost

originál ,který se nám porouchal

• ovladač funguje naprosto bez problémů

• NÁHRADA ZA ORIGO !!! Funguje při běžném používání.
    • Nelze s tímto krámem potvrdit jakékoliv uložení. Když chci vymazat nebo změnit pozici nějaké stanice po naladění,není k dispozici tlačítko s kterým změnu uložím. PROSTĚ TO NEJDE !!!. JESTLI NĚKDO OBJEVÍ JAK A ČÍM SE POTVDÍ ZMĚNY V MENU,TAK TO SEM PROSÍM NAPIŠTE.

Když někdo v nabídce na tento ovladač tvrdí že funguje stejně jako originál, LŽE !!!.

výměna za rozbitý, uvidíme časem jak bude sloužit

• , zakoupeno v emerx.cz

• funguje a to je hlavní
    • neznám

spokojenost

• , zakoupeno v e-satelity

• přehledný,jednoduché ovládání

tento produkt jsem si vybral,neboť vlastním satelitní přijímač stajné značky

• , zakoupeno v Satelity-ul

• Funguje jako původní