Dálkový ovladač One For All URC 3920

Univerzální

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• , zakoupeno v Conrad

• Snadné nastavení kódu, zvýšený komfort oproti původnímu ovládači.

Produkt jsem si vybral na základě uvedené recenze v nabídce a uváděných technických parametrů.

• , zakoupeno v Conrad

• Protože se mi starý rozbil.

Produkt mi vyhovuje.
    Snadné nastavení s TV a ovládání.
    Doporučil bych ho jiným.

Univerzální

Záruka kompatibility ovládání TV nebo přijímače. Volba protiskluzových a odolných materiálů pro pohodlné používání. Podpora většiny značek, včetně tradičních českých a slovenských. Univerzální dálkový ovladač, který nahrazuje originální ovladače všech zařízení a zjednoduší tak jejich obsluhu. Plnohodnotná náhrada nefunkčních originálních ovladačů a případná možnost ovládání více zařízení jedním ovladačem.PARAMETRY:hmotnost: 80 gmodelová řada: Basiczámek hlasitosti: nerozměr: 15 × 44 × 225 mmgarance podpory ovládání všech značek: neprodejní obal: 1 ks, blistrzměna nastavení ovládacího tlačítka zařízení: nepodsvícení kláves: neservisní aktualizace: nepřímá volba zařízení: anosimple set nastavení: nepřímé nastavení kódu: anonapájení: 2× AAApaměť kódů po vyjmutí baterií: anobaterie součástí ovladače: nenastavení a aktualizace přes www.simpleset.com: neuvádí sevyhledání kódu: manuálnídosah: 15 mpočet možných ovládaných zařízení: 2funkce combi control: nefunkce učení: neurčeno pro: TV, DVB-T, SAT, KAB TV, IPTVfunkce makro: nepředprogramované kódy: ne

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• , zakoupeno v Conrad

• Snadné nastavení kódu, zvýšený komfort oproti původnímu ovládači.

• , zakoupeno v Conrad

• Protože se mi starý rozbil.

Produkt mi vyhovuje.
    Snadné nastavení s TV a ovládání.
    Doporučil bych ho jiným.

• , zakoupeno v Expert.cz

Vybral jsem proto,že originální ovladač jsem nikde nesehnal.Zkušenosti s produktem nejsou žádné,ovladač mám teprve pár dní,ale funguje.
    Naprogramoval se sám,ale až napodruhé fungova jak má