Dálkový ovladač UPC Horizon RC2094501

Doporučená nabídka Dálkové ovladače

Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 13 131 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč91 % • 1 025 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v emerx.cz

Poněkud mi chybí nějaký (alespoň stručný) manuál, jak nakonfigurovat ovladač s HORIZONtem, potažno s TV). Pátral jsem o rady na netu, ale (zatím?) mi to vše ještě nehraje (např. hlasitost tlačítky na ovladači nefunguje, musím ovládat jen ovladačem TV). Je to možná otázka nějakého nastavení, nevím.

Ovladač original,funguje ,spokojen,doporučuji

• , zakoupeno v Dálkové ovladače

• Nebyl prilozeny navod na sladeni s TV

Nový originální dálkový ovladač UPC RC2094501 HORIZON. Dálkový ovladač je určen pro tyto modely UPC: ARRIS DMC7002KLG, HD DVR MEDIABOX PACE DMC7002, HORIZON DMC7002. (Nemusí zde být uvedeny úplně všechny kompatibilní modely. Pokud si nejste jisti, sdělte nám svůj model (použijte online chat, e-mail, telefon), neprodleně zkontrolujeme a ověříme, zda je tento ovladač kompatibilní s Vaším přístrojem. Za poskytnutou informaci ručíme.) Jedná se o ORIGINÁLNÍ RF (rádiové) dálkové ovládání, proto je třeba jej spárovat s vašim zařízením (všechny rádiové dálkové ovladače musí být párovány). Metoda párování je popsána v uživatelské příručce.

Ovladač original,funguje ,spokojen,doporučuji

• , zakoupeno v Dálkové ovladače